Lenovo WebCam | 310 FHD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Muud funktsioonid | The Lenovo 310 FHD Webcam is a flexible, affordable Full HD conferencing webcam. Its high-definition video quality,stereo audio, flexible mounting and physical privacy shutter make the video calls extremely simple and efficient. Top Features FHD resolutio |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1849 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | WebCam |
| Producer product name | 310 FHD |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 11,Windows 10,Windows 11 MacOS ChromeOS |
| Videoresolutsioonid | 1920 x 1080 pikslit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







